Vacsora a borászokkal

2012. november 15-én a Koronázó-dombon levő Prinyő borozóba invitáltuk azon borosgazdákat, akik a tavalyi adventi kirakodóvásáron segítették klubunkat a Lions-eszme népszerűsítésében. A felajánlott borokból készült forralt borral kínáltuk a vásár közönségét.

Priczes Ferenc házigazda (aki maga is a Soproni Lions Club támogatója) pálinkás köszöntője után Dr. Pintér József elnök üdvözölte a megjelent gazdákat. Külön köszönetet mondott a felajánlásokért és a folyamatos támogatásért.

A Balfi Borászklub nevében Töltl József borász mondott köszönetet a meghívásért és biztosította a jelenlevőket a további támogatásról.

A „hivatalos részt” követően a megterített asztalokra kerültek a vacsoratálak és megkezdődött a kötetlen beszélgetés és borkóstolás.

Ez évben a Fő tér adja az adventi vásár helyszínét.

Leave a Comment

Filed under Nincs kategorizálva

Comments are closed.