Adventi vásár 2017.

Sopronban az Önkormányzat szervezésében 2017. évben is megrendezésre kerül az adventi vásár a Fő téren és a Várkerületen. A Lions Club jótékonysági standja a várkerületi nagy rondella előtt várja a vendégeket. Tagtársaink a soproni borászok által felajánlott vörösborból készült forralt borral és lila hagymás zsíros kenyérrel kínálják az érdeklődőket.

Egy kis plusz az előző évekhez képest, hogy minden pénteken és szombaton 18 órától a Zeneiskola tanárai és növendékei adnak kiskoncertet, 18.30-tól pedig a Petőfi Színház művészei tartanak irodalmi felolvasást  a standunk előtti téren.

A vásárra készülődve már november 17-én vendégül láttuk azokat a soproni borászokat, akiknek felajánlásaira ez évben is számítunk. A vacsorán emléklapot kaptak rendszeres támogatóink.

A “FÉNYKÉPEK” fülre kattintva kedvére tallózhat galériánkban és megtekintheti a vacsorán, illetve jótékonysági standunkon készült képeinket.

Advent 2017