Feleségeink jótékonykodása

2016. december 12-én a Lions Club Sopron tagjainak feleségei a Sopron és Környéke Család- és Gyermekjóléti Ellátás Intézetében jótékonykodtak. A rászoruló családok gyermekeinek ajándékokat: könyveket, süteményt és egyéb édességeket, valamint játékokat vittek és az intézményt pénzadománnyal is támogatták. Ebben az évben a bentlakó gyerekek is műsort adtak a vendégek tiszteletére és szórakoztatására. Ezt követően a zeneiskola tartott egy rövid előadást. Klubunk szándéka, hogy minden évben megpróbáljuk szebbé tenni a hátrányos helyzetű családok számára is a közelgő ünnepeket.

A “Fényképek” fülre kattintva megtekintheti a rendezvényen készült fényképeket, továbbá betekintést nyerhet a teljes galériába.

Leave a Comment

Filed under Nincs kategorizálva

Vélemény, hozzászólás?