Családi évköszöntő vacsora

Január első csütörtök estéje hagyományosan az úgynevezett “családi vacsora” időpontja a Soproni Lions Clubnál. Ekkor az urakat párjaik is elkísérik az ülésre.

Így történt ez a 2018. évben is. A Perkovátz-ház különterme volt az esemény helyszíne. Balogh Sándor elnök köszöntötte a megjelent tagokat és a kedves feleségeket. Rövid értékelést hallhattunk az elmúlt fél év eseményeiről és felsorolta a még előttünk álló, tervezett feladatokat.

Bunyevácz Róbert kincstárnok a klub gazdálkodásával kapcsolatban szólt néhány szót, kiemelve az adventi forralt boros akció sikerességét.

A rövid hivatalos programot követően vacsorával egybekötött kötetlen beszélgetéssel telt el az este.

A “Fényképek” fülre kattintva megtekintheti a vacsorán készült fényképeket, továbbá kedve szerint tallózhat a teljes galériában.